Seuraa meitä


Kirjaudu sisään

Syötä sähköpostiosoitteesi ja salasanasi:

Oletko uusi asiakas? Rekisteröidy nyt

Unohditko salasanasi? Palauta salasana

PANDHY’S™ Nutrissima S.O.S Öljyseos

PANDHY’S™ | GTIN: 980790R

Jaa käyttämällä suosikkipalveluasi


Intensiivistä ravintoa väsyneelle iholle, sekä tehokosteutusta kuivalle ja hilseilevälle iholle.

Muut vaihtoehdot
Tuotekuvaus

Seoksen pohjana on vehnäalkioöljy, joka sisältää runsaasti E-vitamiinia ja muita välttämättömiä vitamiineja ja mineraaleja. Se lisää solujen aineenvaihduntaa ja aktiivisuutta.
Sisältää myös mineraalirikasta avokadoöljyä, joka ravitsee ihoa, sitoo kosteutta iholle, sekä tehostaa ihon uudistumista.
Seos sisältää myös paljon argaaniöljyä ja viinirypäleensiemenöljyä.

Käyttö: Lisää noin 5 tippaa öljyä puhtaille kasvoille. Voit myös sekoittaa muutaman tipan kasvovoiteesi sekaan.

Vinkki: Nutrissima öljyseos parantaa ihon rakennetta ja ulkonäköä lyhyessä ajassa. Puhdistuksen jälkeen hiero öljy vielä hieman kostealle iholle. Suositellaan käytettäväksi illalla ennen nukkumaanmenoa.

Koko: 6ml

Ainesosat (INCI): triticum vulgare germ (wheat germ) oil, argania spinosa kernel oil, vitis vinifera (grape) seed oil, persea gratissima (avocado) oil 

Arvostelut

  0 arvostelua
Tuotteen tiedot
Mallinumero: 980790R
Tuotenumero: 980790R
Paino: 15 g