PANDHY´S SOKEREIDEN HINNAT LASKIVAT

MUUTTOMYYNTI, HOITOLAN KALUSTEITA JA TARVIKKEITA EDULLISESTI!

Kotimaiset tehokkaat No Niin seerumit!

Todella hyvää palautetta saaneet seeumit myös sinun valikoimiin?

"Kosteuttava seerumi: jättää ihanan kosteutetun tunteen iholle olematta tahmea kuitenkaan. Käytön jälkeen iho tuntui joustavammalta/ kosteutetulta ja näytti tasaisemmalta. Nyt kun tämä loppui, huomaan selvän eron ihossani."

Liuskasokerointi pakkaus

Liuskasokerointi pakkaus


Tuotekuvaus
Pakkaus sisältää 6x sokerituubi, 3x levityspää

Patentoitu, ammattilaisille jotka haluavat sokerin edut liuskamenetelmällä.

PANDHY’S™ Sweet & Easy™ depilaatio menetelmä on nopea ja yksinkertainen. Käytetään melkein kuin vahaa, mutta on yhtä hellävarainen ja ihoystävällinen kuin PANDHY’ S™ käsitekniikalla tehty depilaatio, jopa lyhyet karvat voidaan poistaa myötäkarvaan.

Salaisuus piilee joustavuudessa: Joustava sokerigeeli ja joustava FlexEpil™ liuska jolla geeli poistetaan. Joustavuuden ansiosta poisto tehdään myötäkarvaan ja poisto aiheuttaa vähemmän epämukavuutta.

PANDHY’ S™ Sweet & Easy™ on saatavana joko purkissa josta se levitetään spaattelilla, tai patruunassa, jossa on erityinen levityspää.

Se antaa monelle mahdollisuuden käyttää nykyaikaisen ja hellän sokerin upeita etuja.

Arvostelut
0 arvostelua
Arvosana
Ihanteelliset yhdistelmät